+48 84 686 06 62
+48 888 107 890

Umów się na wizytę

David Schoulder Concept

Rehabilitacja barku

W naszym ośrodku prowadzimy fizjoterapię stawu barkowego w oparciu o najnowsze doniesienia medyczne oraz własne doświadczenia i badania. Dla jak najsprawniejszego powrotu naszych pacjentów z urazami barków do sprawności wykorzystujemy posiadany przez nas najnowocześniejszy sprzęt: David Schouldr Concept, Fala Uderzeniowa, Laser wysokoenergetyczny i prowadzimy terapię w oparciu o wypracowane prze nas wzorce i metody, poparte badaniami, które prowadziliśmy.

Bardzo istotnym aspektem skutecznej terapii stanów bólowych barku oraz zaburzeń ruchomości w tym stawie jest sposób prowadzenia rehabilitacji, jej natężenie, odpowiednia – dobrana do każdego pacjenta indywidualnie intensywność ćwiczeń, a przede wszystkim ich precyzyjna powtarzalność w takich parametrach jak siła i zakres ruchu. Taka precyzyjna powtarzalność zabiegów i ćwiczeń jest niezwykle istotna by móc przywrócić sprawność barku tak szybko jak to tylko będzie możliwe, bez pojawiających się w takich przypadkach mikro urazów i kontuzji wtórnych. 

Dzięki posiadanej przez nas wiedzy i doświadczeniu, a także posiadaniu najnowocześniejszych urządzeń i technologii, wypracowaliśmy bardzo skuteczny sposób przywracania sprawności w obręczy barkowej.

Zapraszamy do korzystania z naszej wiedzy.

Rehabilitacja barku​

DAVID SCHOULDER CONCEPT