+48 84 686 06 62
+48 888 107 890

Umów się na wizytę

O nas

Nasze Centrum Rehabilitacji powstało w 2010 i świadczy usługi w oparciu o najnowocześniejszy sprzęt i technologie oraz najbardziej skuteczne i sprawdzone metody terapii.

Specjalizujemy się w rehabilitacji barku i jesteśmy jednym miejscem w Polsce i drugim w Europie, które posiada specjalistyczny sprzęt do terapii barku z biofeedbackiem – David schoulder concept.

W rehabilitacji barku niezwykle ważna jest precyzja wykonywania zabiegów i zaleconych ćwiczeń, po to by powrót do sprawności przebiegała możliwie szybko oraz by zminimalizować ryzyko mikro urazów lub kontuzji wtórnych występujących podczas trwania rehabilitacji.

Taką jakość zabiegów daje nam świetnie wyszkolony personel i David Schoulder Concept.

Najwyższą jakość prowadzonychh zabiegów gwarantuje przeszkolony personel, a w szczególności założycielka i właścicielka mgr Anna Świtała, która swoją wiedzę na temat rehabilitacji barku zdobywała w prowadzonych przez siebie badaniach, dotyczących tych urazów.

Swoją wiedzą i doświadczeniem w  usprawnianiu stawu barkowego dzieli się w publikacjach naukowych.

 

Anna Świtała – Właściciel

Z wykształcenia jestem mgr fizjoterapii i od 2005 roku praktykuje w zawodzie . Od 2010 roku nieprzerwanie prowadzę prywatna praktykę fizjoterapeutyczną.

Od 2014 roku w ramach stworzonego przeze mnie Centrum medycznego Fizjomed świadczę również usługi w ramach umowy z NFZ.

Specjalizuję się w rehabilitacji barku i w tej dziedzinie prowadziłam i wciąż prowadzę badania oraz publikuję prace naukowe. W pracy naukowej współpracuję z Wydziałem Medycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego i prowadzę rozwój naukowy i zawodowy właśnie w tym temacie.

 

Chcielibyśmy Państwu zaproponować nowoczesny obraz rehabilitacji oraz przywrócić nadzieję na normalne funkcjonowanie w codziennym życiu.

Swoje usługi dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjentów.

Fizjoterapeuci Fizjomed

mgr

Anna Świtała

mgr

Dominika Szewc

mgr

Monika Krzeszowiec

mgr

Agnieszka Bielańska

mgr

Natalia Koszel

mgr

Angelika Kozak

lic

Zuzanna Hałas

technik masażysta

Aleksandra Berkowicz